218-FREQ4-BBD10010 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    218-FREQ4-BBD10010
  • Производитель
    Fox Electronics
  • Описание
    Fox Electronics 218-FREQ4-BBD10010 Mfr Package Description: ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 4 PIN Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes China RoHS Compliant: Yes Terminal Finish: GOLD Operating Temperature-Max: 60 Cel Operating Temperature-Min: -10 Cel Mounting Feature: SURFACE MOUNT Physical Dimension: L7.5XB5.2XH1.1 (mm)/L0.295XB0.205XH0.043 (inch) Operating Frequency-Max: 200 MHz Operating Frequency-Min: 50 MHz Aging: 5 PPM/YEAR Drive Level: 100 uW Load Capacitance: 10 pF Series Resistance: 30 ohm Manufacturer Series: FD Crystal/Resonator Type: PARALLEL - FUNDAMENTAL